Katalogas

Apie medziobites.lt

Medžio bitės - jūsų namams, sodui ir ūkiui! 

2015 metais UAB “Medžio bitės” atidarė naują ir modernų medienos terminalą Kaune, patogioje vietoje prie Vilnius – Klaipėda magistralės. Ši vieta buvo pasirinktina neatsitiktinai, atsižvelgiant į mūsų Klientų  pageidavimus - aiški parduotuvės geografinė vieta, patogus privažiavimas, lengvas susisiekimas.

Reaguodami į poreikį ir klientų užklausas, 2019m. atidarėme Vilniaus medienos terminalą. Jis veikia patogioje vietoje Sodybų gatvėje. 

Nuo pat įkūrimo „Medžių bitės“ reputacija buvo auginama puikia produktų pasiūla ir aukšta serviso kokybe mūsų Klientams – partneriams, meistrams, namų savininkams, kitiems medienos produktų gerbėjams. Greitas ir informatyvus atsakymas, ekspertinės žinios apie parduodamus produktus neatsiejama „Medžių bitės“ komandos serviso dalis. Mums patinka viską teisingai padaryti iš pirmo karto, tai mūsų klientams gyvenimą daro lengvesnį!

Mūsų vertybės - profesionalus klientų aptarnavimas, greitas ir patogus gaminių pristatymas bei aukščiausia medienos kokybė. 

Mes augame kartu su jumis,  nes nuolat puoselėjame santykius su mūsų klientais ir suteikiame geriausią servisą nuo pradžios iki pabaigos. „Medžio bitės“ komanda niekada nenusisuka nuo problemos, o visada sprendžia ją.

 

„Medžio bitės“ medienos kokybė

Mūsų įmonė prekiauja išskirtinės kokybės medienos gaminiais, kuriuos įsigyjame iš tiekėjų Skandinavijos šalyje - Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje. 

Mes niekad neskubame papildyti mūsų atsargų sena ir nekokybiška produkcija. Visi medienos tiekėjai yra patikrinti ilgos bendradarbiavimo patirties. Kiekviena naujai gauta medienos produkcijos partija yra nuodugniai patikrinta medienos specialisto, ir tik po patikros medienos gaminiai patenka į prekybą, o nekokybiška mediena grąžinama tiekėjams. 

Mes niekad nebandome žemesnės klasės medieną siūlyti kaip aukštesnės. Mūsų klientai garantuoti, kad kiekvieną kartą už pasirinktą produktą moka geriausią kainą.    

 

El. paštas: info@medziobites.lt

Tel. +370-622-23043