Katalogas

Duomenų apsauga

Ar Jūsų pateikti duomenys saugūs?

Užsakydami prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, jums reikės pateikti vardą, pavardę, el. pašto adresą, prekių pristatymo adresą ir telefono numerį.  Tik tiek, kad jūsų užsakyta prekė galėtu jus saugiai ir greitai pasiekti. Būkite ramūs, jūsų duomenys naudojami tik užsakymų įvykdymui ir prekių pristatymui. Jūsų duomenys neperduodami trečiosioms šalims, išskyrus mūsų partneriams, kurie teikia prekių pristatymo paslaugas ar kitas su prekių užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas.

Ar saugu atsiskaityti šioje elektroninėje parduotuvėje?

Atsiskaitydami už prekes Jūsų suvedami bankinių sistemų slaptažodžiai, kodai ir kita informacija, nėra kaupiami mūsų sistemoje.


Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. Slapukai gali būti skirtingų tipų ir be jų interneto svetainės negalėtų veikti taip, kaip esate įpratę.

Pavyzdžiui, nenaudojant slapuko, patvirtinančio jūsų prisijungimą, tinklapis nežinotų, jog reikia rodyti Jūsų profilį. Arba tinklapis kas kartą pateiktų Jums pranešimą “atsiprašome, Jūs privalote prisijungti”, kadangi neprisimintų, kas Jūs esate.

Laikydamiesi naujųjų teisės aktų, parengėme detalų šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymą, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar Jus jie tenkina, ar verčiau panaikinti esančius slapukus, o gal net visai išjungti slapukų naudojimą medziobites.lt svetainėje.

Slapukų naudojimas medziobites.lt svetainėje

Svetainėje medziobites.lt slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Svetainėje medziobites.lt naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimas Aprašymas Galiojimo terminas
_ga Naudojamas atskirti vartotojus. 2 metai
_gid Naudojamas atskirti vartotojus. 24 valandos
_gat Naudojamas užklausų srauto valdymui. 1 metai
_hjIncludedInSample Lankytojo atpažinimas

Kol atidarytas tinklapis

api El. parduotuvės išorinis kreipimasis

Kol atidarytas tinklapis

currency Valiutos pasirinkimas el. parduotuvėje
22 dienos
default Sesijos tikrinimas ir slapukų palaikymas
Kol atidarytas tinklapis
language Kalbos pasirinikas el. parduotuvėje
22 dienos
mb_recently_viewed Neseniai peržiūrėtos prekės informacija
5 dienos

PHPSESSID

Lankytojo sesija
Kol atidarytas tinklapis
privacy Šis slapukas naudojamas vartotojo slapukui apie privatumo politiką. 7 dienos


Naršydami medziobites.lt svetainėje sutinkate, kad su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

Opera

Safari

Internet Explorer

Google Chrome

Mozilla Firefox

Android Internet


IP adresai

IP adresas yra numeris, pagal kurį yra atpažįstamas kompiuteris ar kitas įrenginys, naudojamas prisijungiant prie interneto. Dažniausiai serveris automatiškai surenka IP adresus ir naudoja juos administruojant svetainę. IP adresai dažniausiai yra naudojami kartu su slapukais, kad pastarieji atsimintų kompiuterį arba kitus prietaisus, naudojamus prisijungiant prie šio tinklapio. Ši svetainė naudoja IP adresus kartu su slapukais.


Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis.

El. paštas: info@medziobites.lt

“Medžio bitės”  komanda